REFERENCE

Níže najdete reference našich klientů. 

"​U Baa jsem se učil 1 rok. Na hodinách se mi líbilo jeho zaujetí a snaha podat plný výkon po celou dobu výuky. Na hodinách mi nic nechybělo, snad bych jen časem uvítal možnost více reálné konverzace v běžných životních situacích. Připadalo mi, že Bao má na jazyky a vyučování talent. Jeho projev je velmi přátelský, ale dokáže být ve správné chvíli i přísný. Nezahlcuje nadmírou informací. Učil jsem se i jiné jazyky a na Baových hodinách mi vyhovovalo, že jenom pasivně  nepřednášel, ale snažil se ze studentů i něco "vymáčknout" a nenechat nás v pasivitě. Baa jiným zájemcům o čínštinu vřele doporučuji."

Jindra V.

"Hanku hodnotím velmi kladně. Je systematická a velmi svědomitá, respektuje různou úroveň znalostí nebo schopností studentů, kteří se kurzu účastní. Líbí se mi rozdělení výuky a vyváženost studia mezi částí teoretickou (studium nové látky, např. gramatika, nová slovní zásoba) a praktickou (opakovací, např. konverzace). Kladně hodnotím zadávané domácí úkoly. Velmi vhodná byla společná oprava domácích úkolů a systematické opakování formou konverzace. Jako lektora čínštiny Hanku doporučuji a doufám, že s ní budu ve studiu čínštiny pokračovat i v dalších letech."

Pavel K., profesor na VŠ

Hodiny u pana Baa měly vždy svižný průběh, byly pestré; po výkladu následovaly praktické ukázky a procvičování. Při výuce byli všichni žáci aktivně zapojeni, nikdo se nemohl nudit. Nejpřínosnější pro mne bylo, že učitel kladl důraz na překladová cvičení (písemná i ústní) a na zapamatování naučených vět a frází. Rovněž jsem oceňoval jeho způsob výuky správného psaní čínských znaků. Pan Bao uplatňuje více než jiní lektoři, které jsem poznal, krátká domácí překladová cvičení do čínštiny. Jako lektor je důsledný, aktivní a pro žáky srozumitelný. Zájemcům o čínštinu (i vietnamštinu) mohu pana Baa vřele doporučit.

Pavel T., stavební inženýr

Už jsem vyzkoušel několik výuk přes internet, ale u Baa jsem nejspokojenější a na rozdíl od ostatních stále motivovaný k dalšímu vzdělávání. Oproti ostatním je Baův přístup přátelštější a není zbytečně formální, což mi vyhovuje. Nejpřínosnější pro mě je prvek rozšiřování slovní zásoby díky Memrise. Baa jako lektora hodnotím velmi kladně a mohu ho s klidným svědomím doporučit i jiným studentům.

Jan H., student SŠ

"U Hanky jsem se učil rok, předtím jsem se zkoušel naučit něco z učebnice pro samouky, ale moc jsem se sám nenaučil. Její hodiny jsou vyvážené, neměnil bych nic, asi nejraději mám psaní a čtení znaků. Líbí se mi, že ji samotnou učení baví, což je velmi důležité (sám jsem dlouholetý učitel a mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti). Hodnotil bych ji známkou "výborně" a určitě doporučil dalším studentům."

Jan Š., učitel na SŠ a překladatel

"Učím se čínsky s Baem už 9 měsíců. Bao je skvělý učitel – sečtělý, trpělivý a flexibilní. Každá hodina je vždy perfektně připravená. Obsah hodiny Bao přizpůsobuje tomu, co se aktuálně potřebuji naučit a procvičovat. Součástí výuky je i bohatá zásoba studijních materiálů a pomůcek. Atmosféra na našich hodinách je uvolněná - můžu se zeptat na cokoliv a vždy dostanu uspokojivé výsvětlení. Oceňuju, že informace o administrativních aspektech výuky jsou transparentní. Po každé hodině dostanu e-mail, ve kterém najdu shrnutí domácích úkolů, doporučení na další práci mimo výuku, údaje o dalších platbách atd. Mám zkušenost i s výukou jiných učitelů čínštiny, avšak vždy mi u nich něco nevyhovovalo. Jsem s Baovými hodinami spokojená a jako učitele čínštiny bych jej každému doporučila."

Bea S., manažerka

"Na Baových hodinách se mi líbí, že se nevěnujeme jen jedné části celou po lekci – součástí výuky je i rozbor znaků včetně mnemotechnických pomůcek na lepší zapamatování znaků či výklad reálií z oblasti kultury a historie Číny, které se vztahují k probírané látce. Oceňuji také více možnosti učení – ne například jen z jedné učebnice. Baa jako učitele čínštiny hodnotím za 1 (možná je jen občas trochu moc přísný :-), ale dalším zájemcům o čínštinu bych jej doporučila."

Markéta Š., studentka VŠ

"Na Hančině výuce bych nezměnila nic, je to nejlepší soukromá výuka vůbec. Líbí se mi struktura hodiny, aktivní přístup i po vyučování, rozbor videí a písniček v čínštině, domácí úkoly a Memrise. Jako nejpřínosnější mi přijde učení praktických slovíček a frází. Určitě bych lekce doporučila jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Každý si v lekcích něco najde."

Danča N., studentka na SŠ

Po absolvování týdenního intenzivního letního kurzu musím vyzdvihnout především trpělivost, se kterou jsou lekce vedeny. Zodpovězení všech možných i nemožných dotazů, stále se opakující chyby – vždy vysvětleno s úsměvem. Zároveň je však také na lekcích vyžadována soustředěnost a důkladná příprava, která je ke zvládnutí jazyka nutná. Díky využití rozmanitých materiálů (audio i textové) se rozvíjí všechny stránky jazyka. Z těchto důvodů můžu dalším zájemcům o čínštinu Baovi kurzy rozhodně doporučit.

Lenka M., studentka VŠ

Kontaktní formulář

Přidejte si nás:

  • Instagram
  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now